• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Ma scuzati dar am si eu de un mic ajutor (Nu imi apare img de pe situl meu pe retele de socializare)
Ma scuzati dar am si eu de un mic ajutor
kliper
Postări: 9
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 9:28 PM
Sa zic ca nu demult am deschis un micut site pe ucoz si mergea foarte bine, nu am avut probleme,dar acum am editat designul putin, si nu imi mai apare titlu de pe situl meu pe pe retele de socializare imi apare in loc de titlu , linku sitului meu si nu dau de capat ce poate sa fie de ce asa ... indrumatima cu ceva va rog sad dar asta nu e pe toate retelele .
Material modificat de kliper - Sâmbătă, 02/08/2014, 9:42 PM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 2 | 11:06 PM
kliper, lasa o poza sa vedem mai exact care e problema ...
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 2:56 PM
kliper, care-i adresa site-ului?
kliper
Postări: 9
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 7:16 PM
http://planeta-mold.ucoz.com/

Asa imi apare,si nu inteleg de la ce poate sa fie pentru ca cu ceva timp in urma imi aparea bine si titlu si imaginea.
Nu pe toate retelele imi apare asa doar aici pe ok.ru
Si nu inteleg sa fie de la ei sau sa fie de la mine ceva am incercat sa postez ceva si de pa alt site ucoz si totul merge dar la mine nu wacko .
Material modificat de kliper - Luni, 04/08/2014, 0:22 AM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Ma scuzati dar am si eu de un mic ajutor (Nu imi apare img de pe situl meu pe retele de socializare)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: