• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Probleme Site catalog ! (Descrierea temei de discuție)
Probleme Site catalog !
altmp3
Postări: 15
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:48 PM
Nu stiu cum as putea sterge cele din imagine si cum sa adaug alte tabele daca ar fi cazul?
Tot am cauta .. dar fara rezultate ... as vrea sa imi zica careva unde pot edita sau sterge tabele la forma de adaugare articol sau site nou . si unde pot modifica modul de adaugare a unui articol nou sau site. Si acolo la adaugare descriere cum pot scoate codurile bb culoare font si toate alea .? Multumesc

IMG:
Material modificat de altmp3 - Marţi, 05/03/2013, 2:51 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 4:41 PM
altmp3, momentan nu poți șterge tabelele implicite din cadrul tabelelor de editare uCoz - acelea sunt standard. În schimb, poți ascunde acele opțiuni. Astfel trebuie să mergi în Panoul de Control -> Administrare Șabloane (CSS) și să introduci: #drM46 {display:none;}

http://screencast.com/t/4rjsTCTqylR

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 4:49 PM
Raver, ideia e ca nu inteleg de ce ar trebui sa fie fara? din contra e un mare + acel panou vizual
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Probleme Site catalog ! (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: