Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Atasare fisiere (fisiere)
Atasare fisiere
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 16 | 1:36 PM
yonutz eu vreau sa pun doar cheatul in parte dreapta sau stanga in dreptul linkurilor de fotbal atat vreau chetul dupa cum ai vazut al am eu am incercat sal pun in partea de jos a pagini dar este prea jos lam pus in blocurile din dreapta si din stanga si tot la fel nu este in dreptul linkurilor de fotbal si nu stiu cum sa fac sper ca mai inteles ce am vrut sa zic
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 17 | 10:10 PM
ok eu o sati dau 2 optiuni mini chatul din ucoz si un chat creat de Musatinu

1. optiune





Atenţie!!!
1) Chat-ul dat e modificat pentru design cu 3 celule ca la mine, pentru a modifaca pentru design cu 2 celule, căutăm width="570" şi-l schimbăm cu marimea necesară.
2)Chat-ul nu va funcţiona dacă pe pagina va fi şi MiniChat-ul în una din celulele laterale....

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
optiunea 2



intra aici si iti creezi chatul
Chat util pentru Ucoz creat de Musatinu

Cam atat sursa pentru chaturi este MaxRom Chat personalizat de tine personal

Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 18 | 0:38 AM
sa inteleg ca cheatul care al am eu nu pot sal bag langa linkurile de fotbal? decat unu din astea 2 se poate
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 19 | 1:10 PM
Toninonr1, pai fa un screen, la chatul tau ca eu njt ce chat ai tu!

Adăugat (24/02/2012, 11:10 AM)
---------------------------------------------
yonutz, app tu ce vrei sa pui cheat sau chat?


Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 20 | 4:48 PM
nu stiu cum sa pun poza cu situl aici dar iti spun eu chatul al lam facut prin chatango.com problema este ca eu vreau chatul care al am sal pun in josul pagini alaturi de linkurile de fotbal uite intra pe pagina mea sper sa nu fac reclama http://digitvhd.ucoz.ro/My WebPage
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 21 | 7:42 PM
Imagine 1



Imagine 2



Imagine 3



acuma zimi unde vrei sa vina chat-ul sau ce vrei tu sa faci

Material modificat de yonutz - Vineri, 24/02/2012, 7:42 PM
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 22 | 11:17 PM
in dreapta sau stanga unde sunt linkurilor de fotbal din imaginea 3 sa fie in dreptul lor daca se poate
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 23 | 11:41 PM
pai te duci in control panel si la partea inferioara a site-ul pui codul chat-ului si o sa apara la final dupa pozele alea cu if tv etc
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 24 | 11:59 PM
am pus asa dar nu apare asa cum vreau eu uite al pun acuma poti sa te uiti sa vezi cum cade mult mai in josul linkurilor de fotbal
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 25 | 0:29 AM
Toninonr1, am intrat nu vad sa fie chat-ul prin josul pagini, dar tias da un pont dece nu pui chat-ul sus unde ai tu logo-ul sitului si logo-ul sa vina dupa chat.

Modifici chatul il faci mai ingust si mai lat si este meserie

Sau daca nu unde ai pus linkurile de care spui pune in fata lor codul de la chat

Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 26 | 0:57 AM
lam pus cum miai zis tu dar se ducea prea jos linkurile de fotbal eu vreau sa pun chatul acolo pt ca,cand sa poata sa se uite la un meci si sa si comenteze in acelasi timp sa le fie mai usor sa nu se duca tocmi in susul pagini ca sa scrie ceva si sa piarda vreo faza din meci sa le fie la indemana
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 27 | 2:42 AM
Toninonr1, acum vb pe intelesul meu pai asta ar insemna sa pui in design dupa codul message sa vina chat-ul adica sub video sau link ce vrei tu este chat-ul
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 28 | 10:23 PM
da doar chatul sa vina langa linkuri ca nu prea asi vrea sa schimb tema sitului ca mieste frica ca pierd toate de pe site
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 29 | 10:47 PM
Toninonr1, nu o sa pierzi nimic la schimbarea design-ului daca tema este din meniul de teme standard uCoz. Iar codul il pozitionezi unde vrei, cu asta nu stiu cum am putea sa fi ajutat.
Toninonr1
Postări: 114
Reputație: 0
Mesaj # 30 | 0:20 AM
atunci ce tema sa bag ca sa se potriveasca cu ce vreau eu
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Atasare fisiere (fisiere)
Căutare: