• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Se pot Edita în Categori ? (Se pot Edita în Categori ?)
Se pot Edita în Categori ?
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 6:22 PM
Se pot Edita în Categori ? adică eu într-o categorie din catalogul articolelor am postat o serie video pot pune poze din seria respectiva cand dai clcik ep lista de videouri la articole, la categoria respectiva?
WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 6:27 PM
Ice0Age, daca vrei sa zici sa iti arate la categori aja

Video

Imagini si cand click sa te duca pe categoria respectiva da merge

daca pune si un link

Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 6:32 PM
yonutz, nai inteles . Am zis sa pot modifica o categorie din catalogul cu articole sa pot pune poze deasupra listei respective de episoade.
WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 7:31 PM
Ice0Age, fa un screen si incadreaza unde vrei sa iti apara imaginea/imaginile.
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 8:06 PM
http://www.blezingstar.ro/publ/naruto/81
WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 9:51 PM
sa fie sus la sorteaza dupa trebuie la pagina cu categoria continutului
sa modifici aspectul si anume deaspura la aia cu categorii sa pui imaginea dorita

Code
<!-- <body> --><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<tr>
<td width="80%"><a href="$HOME_PAGE_LINK$"><!--<s5176>-->Acasa<!--</s>--></a> » <a href="$MODULE_URL$"><!--<s5182>-->Filme <!--</s>--></a> <?if($SECTION_NAME$)?>» <a href="$SECTION_URL$">$SECTION_NAME$</a><?endif?> » $CAT_NAME$</td>
<td align="right" style="white-space: nowrap;"><?if($ADD_ENTRY_LINK$)?>[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$"><!--<s5186>-->Adaugă o intrare nouă<!--</s>--></a> ]<?endif?></td>
</tr>
</table>
<hr />
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<tr>
<td width="60%"><!--<s5222>-->Intrări în catalog<!--</s>-->: <b>$NUM_ENTRIES$</b><?if($NUM_SHOWN$)?><br /><!--<s5220>-->Intrări afişate<!--</s>-->: <b>$NUM_SHOWN$</b><?endif?></td>
<td align="right"><?if($PAGE_SELECTOR$)?><!--<s3015>-->Pagini<!--</s>-->: $PAGE_SELECTOR$<?endif?></td>
</tr>
</table>
<hr />

iar deasupra la codul asta pui imaginea dorita de tine


Ice0Age, daca zici aici

Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 3:04 PM
ma men eu vreau sa pot edita in fiecare categorie sa pot pune poze de exemplu.....
WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 8 | 3:31 PM
Ice0Age, ma man tu vrei sa pui cum este la modulul jocuri online fiecare catorie sa aive imaginea ei cum este la modulul jocuri online?
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 2:42 AM
da...
WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 10 | 8:05 PM
Ice0Age, pai este mai greu cand am ceva timp iti voi arata dar ca ideie copiaza aspectul de la jocuri online si modifica cum vrei tu si ia numai categoriile de acolo
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Se pot Edita în Categori ? (Se pot Edita în Categori ?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: